vivo’da Anneler Günü Kampanyası Başladı

Annelerin en özel günü olan Anneler Günü, Türkiye’de bu yıl 12 Mayıs Pazar gününe denk geliyor. Annelerin sadece bir gün değil her gün mutlu edilmeleri gerekse de Anneler Günü’nde annenizi daha fazla mutlu etmek de mümkün. Siz de annenizi daha fazla mutlu isteyenlerdenseniz vivo’nun yeni akıllı telefonu V30’da yaptığı kampanya sayesinde ona şık bir teknolojik hediye alabilirsiniz.

vivo’nun 12 Mayıs’a kadar geçerli kampanyası kapsamında www.myvivoshop.com sayfası üzerinden satın alacağınız vivo V30 512GB akıllı telefonda geçerli 4.000 TL indirim kuponu ve 2 yıl üretici garantisine ek 1.499TL değerinde 1 yıl üretici garantisi hediye ediliyor.

vivo’nun normal bir flaşa göre 19 kat daha geniş alana 50 kat daha yumuşak ışık yayan Star Işığı portresi özelliği ile büyük ses getiren akıllı telefonu V30, Türkiye’de pil sağlığı takip fonksiyonuna sahip ilk Android akıllı telefon olma özelliğini de taşıyor. vivo, V30 için dört yıl boyunca geçerli, pil sağlığı yüzde 80’in altına düşerse ücretsiz değişim garantisi de sunuyor. 1.600 şarj ve deşarj döngüsünden sonra bile sağlık düzeyi yüzde 80’in altına düşmeyen, 4 yıl dayanıklı pili ile V30, vivo V serisinin en yüksek pil kapasitesine sahip üyesi. Ayrıca, kullanıcının pil sağlığı fonksiyonunu daha iyi anlaması için vivo pil sağlığı takip özelliğini geliştirdi. Kullanıcılar istedikleri zaman telefonunun pil sağlığını kontrol edebiliyor. V30’un uzun ömürlü pili sayesinde annenizle dilediğiniz kadar vakit geçirebilir ve her anı fotoğraflayabilirsiniz. 4 yıl pil garantisi sunan V30, annenizle paylaştığınız güzel anıları yıllarca saklamanıza imkan verir.

vivo V30, Star Işığı portresi özelliği ile annenizin en güzel ve doğal anlarını ölümsüzleştirmenizi sağlar. Fotoğraflarda gerçeğe en yakın renkler sunan geliştirilmiş kamera ile stüdyo kalitesinde portreler çekmenize olanak sağlayan Star Işığı ise yüze yansıyan kötü ortam ışığının yarattığı negatif etkileri gideriyor. Ayrıca yüzdeki karanlık bölgeleri doğal bir ışıkla aydınlatarak yüzün daha aydınlık görünmesini sağlıyor. Optimum sonuçlar elde etmek için ortam parlaklığı ve insanların kameraya olan uzaklığına göre parlaklığı akıllı bir şekilde ayarlayan bu özellik sayesinde çekimlerde nesne yakınken ışık yumuşak ve eşit, nesne uzaktayken ışık parlak ve net oluyor. Bu özellik hem yakından hem de uzaktan olağanüstü fotoğraf efektleri sağlarken sıcak veya soğuk ışıkta renk sıcaklığını akıllı bir şekilde ayarlayarak portrelerde doğal ve profesyonel bir hava oluşturuyor.

Anneler Günü’nde annenize en güzel hediyeyi arıyorsanız, yeni vivo V30 ile onu mutlu edebilir ve birlikte unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x